TZ-HOLSTERS

Je malá firma, která se zabývá zakázkovou výrobou kydexových pouzder pro palné zbraně. Pouzdra vyrábíme také pro zásobníky, nože a další doplňky jako jsou pouta apod.

Zbraněmi se komplexně zabýváme již mnoho let. Nákupem, prodejem, nastřelováním, ale hlavně opravami a úpravami. Dále pořádáme KURZY pro získání zbrojního průkazu s působností po celé České Republice. Sám také působím jako zkušební komisař při zkouškách odborné způsobilosti pro získání zbrojního průkazu.

TZ-HOLSTERS vznikl v roce 2016 jako reakce na přání našich zákazníků. Ze začátku jsme vyráběli pouzdra pro pouze pro naše zákazníky. Dnes naše výrobky zasíláme po celé republice.

Disponujeme velkým množstvím zbraní, nebo maket a tak ve většině případů vám pouzdro vyrobíme, bez nutnosti vaší návštěvy. Pokud však danou zbraň nemáme, bude vaše návštěva nutná. Otisky zbraně potrvají maximálně 1 hodinu.  Po předchozí domluvě je možné pouzdro vyrobit na počkání. Výroba potrvá maximálně 3 hodiny. Jsme držiteli zbrojní licence a tak od vás můžeme zbraň převzít, bez porušení zákona.

K výrobě pouzder používáme kvalitní kydex a další komponenty, které dovážíme přímo z USA. Pokud máte zájem o výrobu pouzdra, stačí vyplnit formulář "SESTAV SI SVÉ POUZDRO" a my se vám do dvou dnů ozveme s cenovou nabídkou a termínem zhotovení. V případě, že se chcete pokusit si pouzdro vyrobit sami, v našem E-SHOPU najdete vše potřebné.


                                                          Za TZ-HOLSTERS team  Tomáš ZELINKA